Ο Τόρες… κλείνει ιστοσελίδα!

Ιστοσελίδα η οποία μετρούσε κάθε λεπτό που ο Φερνάντο Τόρες δεν σκόραρε με τη φανέλα της Τσέλσι… έκλεισε έπειτα από το γκολ του «Ελ Νίνιο» στο νικηφόρο παιχνίδι με τη Γουέστ Χαμ.Ο Ισπανός σούπερ σταρ της Τσέλσι, σκόραρε μετά από 903 λεπτά στη νίκη της ομάδας του επί της Γουέστ Χαμ με 3-0, έπειτα από 12 παρουσίες χωρίς γκολ.Η ιστοσελίδα «hastorresscoredforchelsea.com» ( σ.σ Έχει σκοράρει ο Τόρες με την Τσέλσι») η οποία ως χθες προσμετρούσε κάθε λεπτό που ο Ίβηρας φορ αγωνιζόταν χωρίς γκολ πλέον… έκλεισε. Στη θέση της υπάρχει ένα μεγάλο «Yes» και το εξής μήνυμα «Ευχαριστώ όλους όσοι επισκέφτηκαν αυτό το σάιτ. Ήταν εξαιρετικά δημοφιλές κι ελπίζω να έφερε ένα χαμόγελο ακόμη και στους πιο φανατικούς οπαδούς της Τσέλσι».