Η πρόταση της ημέρας

Μία αρκετά αποδοτική εύστοχη 3αδα μας στέρησε το γκολ που πέτυχε οκτώ λεπτά πριν από το φινάλε η Γουΐμπλεντον και εμπόδισε την Σουΐντον να επικρατήσει (1-1 το τελικό σκορ) στην χθεσινή τους αναμέτρηση για τα προημιτελικά του Λιγκ Τρόφι.

Αυτή ήταν και η μοναδική απώλεια της βασικής 3αδας των επιλογών μας που συμπλήρωναν οι άσοι στα ματς Αννάν – Πίτερχεντ (2-0) και Γκοΐάς - Σάο Καετάνο (1-0).

Ανάλογα επιτεύγματα και στις εναλλακτικές επιλογές για over 2,75 στο ματς Κλάιντ – Αλόα (0-1 από το 2ο λεπτό), ο άσος στο παιχνίδι Ναούτικο – Προυντέντε (2-1) και το διπλό στον αγώνα Σαλγκέιρο – Μπραγκαντίνο (0-1).

Για σήμερα με μόλις τρία ματς στο μενού την 2αδα των επιλογών μας συνθέτουν το over 2,75 Βάσκο Ντα Γκάμα – Ουνιβερσιτάριο και το διπλό στο ματς Ιστ Στέρλινγκ – Μπέργουϊκ.

Πηγή: bettv.gr