Ελευσινιακός – ΠΑΟΚ 3-1

Όμορφο θέαμα για 45 λεπτά, και τέσσερα γκολ είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν όσοι βρέθηκαν στο γήπεδο «Γ. Ρουμελιώτης», που πραγματοποιήθηκε το φιλικό ανάμεσα στον Ελευσινιακό και τον ΠΑΟΚ Μάνδρας.Τέσσερα γκολ και καλό θέαμα για ένα ημίχρονο παρακολούθησαν οι θεατές του φιλικού αγώνα ΠΑΣ Ελευσινιακού –ΠΑΟΚ Μάνδρας που διεξήχθη σήμερα Κυριακή 11/9 στο «Γ. Ρουμελιώτης» και έληξε με 3-1 υπέρ των γηπεδούχων.Οι
δύο ομάδες απέδωσαν καλό ποδόσφαιρο στο πρώτο ημίχρονο, αφού στο δεύτερο 45λεπτο οι πολλές αλλαγές, έριξαν τον ρυθμό του παιχνιδιού.Τα γκολ του Ελευσινιακού σημείωσαν οι Τσεκάι, Βούκας, Λελούδας. Το σκορ είχε ανοίξει ο ΠΑΟΚ Μάνδρας στο 17΄, με τον Παπακωνσταντίνου.Ελευσινιακός: Πορανίδης, Νεανίδης, Τσιανάκας, Ευσταθιάδης, Λιαηλίας, Πανιτσίδης, Βούκα, Σιδηρόπουλος, Τσεκαϊ, Λελούδας, Χάντης Π.Έπαιξαν και οι Ντακόλιας, Ιωακειμίδης, Σκάρτσος, Αδάμ, Θεοδωρόπουλος, Στάθης, Λιναρδάκης, Κώτσης, Μπαξεβάνος, Χάντης, Πιπινόπουλος.ΠΑΟΚ Μάνδρας: Τσέπερης , Κοπαλάς, Πέτρου, Διολέτης, Κανάκης, Μαρούγκας, Αθανασέλης, Καζατζίδης, Θεοδωρόπουλος Λίγκος, Παπακωσταντίνου.Χρόνο συμμετοχής πήραν και οι Δεσπινιώτης, Πέππας, Αντωνίου, Αργυρίου, Ρόκας, Κιουρτσίδης, Καναβός, Στύλλα, Μιρσιλόγλου, Τσιανάκας, Αγελόπουλος, Στύλλα Ε.