Διαγόρας Βραχνέικων – Εράνη Φιλιατρών 2-1

Τη δεύτερή του συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα πήρε ο Διαγόρας Βραχνέικων που επικράτησε 2-1 της Εράνης Φιλιατρών.

Με δύσκολο τρόπο κατάφερε να επικρατήσει ο Διαγόρας Βραχνέικων της Εράνης Φιλιατρών με 2-1 και παρέμεινε στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Ο Ανδρεόπουλος στο 25’ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, με τον Μιχελάτο να ισοφαρίζει στο 33’.

Ωστόσο, η φάση που έκρινε την αναμέτρηση έγινε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Τότε ο Καραχάλιος έκανε πέναλτι και αποβλήθηκε, με τον Ανδρεόπουλο με το δεύτερό του τέρμα να δίνει τη νίκη στην ομάδα του.