Ατρόμητος Κερατσινίου – Μιθριδάτης 2-3

Ο Μιθριδάτης κατάφερε να υποτάξει στην παράταση τον Ατρόμητο Κερατσινίου με σκορ 3-2 και να πάρει το εισιτήριο της πρόκρισης, στη 2η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣΠ.Η κανονική διάρκεια έληξε ισόπαλη 2-2. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 με τον Θωμάκο (15΄, 50΄) και οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς στα ίσια, χάρη στα γκολ που σημείωσε ο Φιλιάνος (70΄ πέναλτι, 93΄). Ο ίδιος παίκτης σκόραρε στο 117΄ της παράτασης, διαμορφώνοντας το τελικό 2-3.  Στο 110΄αποβλήθηκε ο Ξανθόπουλος με δεύτερη κίτρινη κάρτα.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.: Τριανταφύλλου., Ζουρούδης, Λυμπερόπουλος, Καθαρόπουλος, Ξανθόπουλος, Πατσόπουλος, Θωμάκος, Γιάνναρης ( 55' Ντάσης), Φιλιανός, Μανώλιας ( 65' Τσαγκάρης), Κάρνες.ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ: Σιμιβιτόφ, Παντελίδης, Παρασκευόπουλος, Κομιμένγκο, Βατερβανιάν, Σαλμίδης, Αξιωνίδης, Κουιμτζίδης Λ, Κουιμτζίδης Κ, Ανδρεάδης, Κεσανίδης.