Αιγάλεω-Μύκονος 3-0

Με φόρα από την περσινή του τρελή πορεία το Αιγάλεω επικράτησε 3-0 της Μυκόνου στο «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης».

Το «Σίτι» δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στους νησιώτες, ανοίγοντας το σκορ στο 30’ με τον Μαστραντώνη, ενώ στο επόμενο λεπτό είχε δοκάρι με τον Τζανετάκο. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Τσιρογιάννη στο 72’, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο Δουκάκης διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

ΑΙΓΑΛΕΩ: Βούλγαρης, Τσιρογιάννης, Ζαφειράτος, Βασιλικής (68’ Κωνσταντόπουλος Κ.), Παπαδόπουλος, Κωνσταντόπουλος Π., Καραγιάννης, Τεγούσης (88’ Σιδέρης), Μαστραντώνης (85’ Ντελμεκούρας), Τζανετάκος, Δουκάκης

ΜΥΚΟΝΟΣ: Μανταφούνης, Αργυρίου, Αλεξανδρόπουλος, Ζουγανέλης (26’ Χύσα), Καρατζάς, Κουκάς, Ξένος, Τουμάσης, Πανέτας, Καρακίτσος (79’ Μπαλής), Βαλαμούτης (67’ Τσαλμάς).