Προκριματικά Euro: Θα σκοράρει το Σαν Μαρίνο; ΟΧΙ!!!

14:10 7/6/2011 - Πηγή: 24wro
Σε τέτοιου είδους αναμετρήσεις, το σωστό ερώτημα δεν είναι αν το Σαν Μαρίνο...
δεχθεί από δύο και κάτω, αλλά αν θα καταφέρει να βάλει γκολ ή αν θα χάσει από το ημίχρονο κτλ.
Η Ουγγαρία αυτή τη φορά θα μας δώσει απαντήσεις.

ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ  (Γ1) – ΟΥΓΓΑΡΙΑ

Σαν Μαρίνο: Φτωχός συγγενής, σάκος του μποξ, εξιλαστήριο θύμα, ομάδα που προσφέρεται για δοκιμές και συστήματα… Ό,τι χαρακτηρισμό (τέτοιου είδους) θέλετε να δώσετε, μέσα θα είστε.
Η χειρότερη ομάδα όλων των ομίλων, η κουλούρα στα έξι πρώτα παιχνίδια είναι φυσιολογική, αλλά το 0-30 γκολ (!!!) είναι άξιο αναφοράς.  Δεν πιστεύω να χρειάζεται να συμπληρώσω κάτι παραπάνω;

Ουγγαρία: Ικανοποιητική μέχρι στιγμής η πορεία της, μια και είναι στην 3η θέση της βαθμολογίας και οι ελπίδες της να κλέψει τη δεύτερη θέση από την Σουηδία είναι αυξημένες. Προέρχεται από δύο μάλλον φυσιολογικές ήττες, αφού αντίπαλος ήταν η Ολλανδία και τώρα είναι η στιγμή να επανέλθει στα θετικά αποτελέσματα.  Στην αποστολή βρίσκονται και οι «δικοί μας», Νέμεθ και Σέλεζι του Ολυμπιακού Βόλου, ωστόσο είναι σημαντική η απουσία του μέσου Ζόλταν Γκέρα, που δεν πρόλαβε να αποθεραπευτεί πλήρως!

Tips:

*Το Σαν Μαρίνο συμπλήρωσε «αισίως» 40 διαδοχικές ήττες και… συνεχίζει ακάθεκτο!

*Η τελευταία φορά που σκόραρε ήταν τον Οκτώβριο του ’10. Πριν από 15 αναμετρήσεις, δηλαδή!

* Στην έδρα του, το Σαν Μαρίνο έχει 0-8 γκολ, ενώ εκτός έδρας γίνεται το πανηγύρι με 0-22!

* Το Σαν Μαρίνο έχασε τα 21 από τα 22 περισσότερο πρόσφατα παιχνίδια του από το ημίχρονο.

* Το NO GOAL  επαληθεύτηκε στις 4 από τις 5 πιο πρόσφατες αγωνιστικές της Ουγγαρίας.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Απλή νίκη των φιλοξενούμενων, είναι ανάξια αναφοράς. Πάμε παρακάτω! Αξία έχει το να βάλει το τελευταίο γκολ η Εσθονία, που έχει απόδοση 1,38 στην 10Bet.com. Στην ίδια εταιρεία, το να έχουμε γκολ από το ημίχρονο έχει 1,55 ενώ το καλύτερο είναι η επικράτηση των Μαγυάρων από το πρώτο 45λεπτο, με απόδοση τρελή για τα δεδομένα του ματς, στο 2,45.