Απίστευτη νίκη -ανατροπή για Λεβαδειακό

Μια μεγαλειώδη νίκη με ανατροπή πήρε ο Λεβαδειακός επί του Άρη καθώς επικράτησε στη Λιβαδειά με 4-3, για την 21η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

Οι Θεσσαλονικείς αν και προηγούνταν μέχρι το 82ο λεπτό με 3-1 τελικά έχασαν με το απίστευτο 4-3!

Το σκορ στον αγώνα άνοιξε για τον Άρη ο Μπακασέτα στο 30ο λεπτό, ο οποίος είκοσι λεπτά αργότερα διπλασίασε τα τέρματα για τον ίδιο αλλά και την ομάδα του.Οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-1 με τον Κώτσιο στο 64ο λεπτό αλλά στο 82΄ο Μανιάς έκανε το 3-1 για τους κιτρινόμαυρους. Μέσα στα επόμενα πέντε λεπτά ο Λεβαδειακός ισοφάρισε σε 3-3 με τα γκολ των Ιντζίδη και Κώτσιου για να διαμορφώσει το τελικό 4-3 ο Βαρέλα στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

Στην τελευταία θέση με 12 πόντους η ομάδα του Σούλη Παπαδόπουλου, ενώ οι Βοιωτοί έχουν 23 πόντους.