Ολυμπιακός-ΑΕΚ: Διπλό με Κατσουράνη στο 95' (vid)

Ολυμπιακός-ΑΕΚ: Διπλό με Κατσουράνη στο 95' (vid)ageorgiΣάβ, 01/02/2021 - 12:58

Η αλήθεια είναι πως μια νίκη με γκολ στην εκπνοή πανηγυρίζεται πιο έντονα και αυτό συνέβη στο ματς της σεζόν 2002-03 στη Ριζούπολη την οποία χρησιμοποιούσε ως έδρα ο Ολυμπιακός. Σε εκείνο το παιχνίδι ο Ολυμπιακός

ήθελε νίκη για ένα ακόμη βήμα προς την κατάκτηση του τίτλου και η ΑΕΚ για να βγει στο Champions League.

Ο Ντέμης Νικολαΐδης έβαλε την ΑΕΚ μπροστά στο σκορ με πολύ ωραία κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Μπορμπόκη στο 33ο λεπτό, αλλά ο Στέλιος Γιαννακόπουλος έφερε το ματς στα ίσα στο 70ό λεπτό του αγώνα.

Με το ματς στην κόψη του ξυραφιού, ο Κώστας Κατσουράνης πήρε όλο τον άξονα υποδέχθηκε τη μπάλα λίγο έξω από την περιοχή και με ένα δυνατό σουτ έκανε το 2-1 με το ρολόι να δείχνει μερικά δευτερόλεπτα πριν το 95ο λεπτό που θα σήμανε και τη λήξη της αναμέτρησης. Θυμηθείτε το.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός - ΑΕΚ Ολυμπιακός ΕΛΛΑΔΑ Ολυμπιακός-ΑΕΚ: Διπλό με Κατσουράνη στο 95' Submitted by ageorgi on Σάβ, 01/02/2021 - 12:29 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/OSFP_AEK_02_03_KATSOUR_STO_95.m… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Σεζόν 2002-03 ο Ολυμπιακός μια ανάσα από το έβδομο πρωτάθλημα και η ΑΕΚ στο κυνήγι της θέσης που οδηγεί στο Champions League. Στη Ριζούπολη ο Κατσουράνης χάρισε τη νίκη στην ΑΕΚ με γκολ στο 95΄. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Σεζόν 2002-03 ο Ολυμπιακός μια ανάσα από το έβδομο πρωτάθλημα και η ΑΕΚ στο κυνήγι της θέσης που οδηγεί στο Champions League. Στη Ριζούπολη ο Κατσουράνης χάρισε τη νίκη στην ΑΕΚ με γκολ στο 95΄. Article publish on Σάβ, 01/02/2021 - 12:58 Article hide updated date On Article is longform Off