Προβλέψεις για το Στοίχημα: Βραζιλιάνικη δυάδα

Δύο βραζιλιάνικες επιλογές για σήμερα, ίσα ίσα για να βγει το μεσοβδόμαδο. Η Κρισιούμα έχει εδώ και τρεις εβδομάδες στον πάγκο τον Βάγκνερ Λόπες αλλά βελτίωση δεν έχει δείξει ωστόσο στο 0-0 με την Ιντερνασιονάλ, παίζοντας με δέκα παίκτες από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου, έβγαλε χαρακτήρα. Παίζει ξανά εντός «Εριμπέρτο Ούλσε» με μια Σαπεκοένσε που έκανε μόνο ένα καλό 20λεπτο την Κυριακή, το τελευταίο του ματς και με γκολ στο 88’ πήρε 1-1 από την Ατλέτικο Παραναένσε στην ουδέτερη Μαρινγκά. Ασος.

Στο «Μινεϊράο» η

Κρουζέιρο παίζει ξανά εντός, αυτή τη φορά με την ξεκούραστη Σπορτ Ρεσίφε η οποία δεν έπαιξε με την Μπαΐα λόγω επεισοδίων στην πόλη και έχει σκοράρει και στα τρία εκτός έδρας ματς που έχει δώσει ως τώρα. Η Κρουζέιρο κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της Κοριτίμπα με 3-2 και έχει ξανά πίσω, αφού εξέτισαν τον φορ Μορένο (3 γκολ σε ισάριθμα ματς) και τον εξτρέμ Λούαν. Επιλογή το αμφίσκορο.

Το πλήρες άρθρο και ο τρόπος στοιχηματισμού στο bxpbet.com.

Νίκος Μποζιονέλος (Facebook, Twitter και Google+)