Βύζας Μεγάρων Πλατανιάς 0-4 (Νέοι)

Άνετη νίκη (4-0) σε βάρος του Βύζαντα σημείωσαν οι Νέοι του Πλατανιά στη Νέα Πέραμο.Εύκολη υπόθεση αποδείχτηκε για την ομάδα Νέων του Πλατανιά το παιχνίδι με τον Βύζαντα Μεγάρων, τον οποίο κέρδισε με σκορ 4-0 για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Football League. Η χανιώτικη ομάδα «καθάρισε» το ματς προς το τέλος, σημειώνοντας από το 78ο λεπτό και μετά, τρία γκολ, τα
οποία και της χάρισαν μια εύκολη νίκη.Το σκορ άνοιξε ο Μπασιαδάκης στο 25' ενώ το 0-2 ακολούθησε στο 78' από τον Λίκα. Ο Μπασιαδάκης και πάλι, στο 81', πέτυχε το τρίτο γκολ για τον Πλατανιά ενώ 4 λεπτά αργότερα (85'), ο Ντούπης διαμόρφωσε το 0-4.Βύζας Μεγάρων: Δέλλας, Κουφής Γ., Κουτσουμής, Φουρνάρης, Τσολιάκος, Χατζημελετιάδης, Μουράτης, Ιωάννου, Μουγιώτης, Στρατούρης, Κουφής Γ. Έπαιξαν και οι: Μουρτάκος, Δρίνγκος, Πουγενάι.Πλατανιάς: Κοκκαλάς, Μπασιαδάκης, Μιχαήλ (77' Κοκονάκης), Μπουρμπάκης, Πατρικάκης, Κονονένκο, Ροκάκης (70' Μαγαράκης), Λίκας, Γαλανίδης (77ʼ Ντακάκης), Ντούπης, Μαυρεδάκης.