Vacancy: Sales & Marketing Coordinator (Nicosia) SMC 11/13

10:02 6/11/2013 - Πηγή: OnlyCY

ΑΝΑΖΗΤΑΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ; – ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ!!

Sales & Marketing Coordinator (Nicosia) SMC 11/13

Στα πλαίσια αναδιοργάνωσης του τμήματος εξαγωγών με έδρα τη Λευκωσία (Βιομηχανική περιοχή Εργατών)

Αναφέροντας στον Υπεύθυνο Εξαγωγών θα αναλάβει αρμοδιότητες:

Αξιολόγησης του target group που απευθύνεται η εταιρείαΑνίχνευση του ενδιαφέροντος της αγοράς και του tg που απευθύνεται η εταιρείαΥπεύθυνος για τις παράλληλες προωθητικές ενέργειες και την
εφαρμογή αυτώνΣυμμετοχή στη χάραξη πολιτικής ΕξαγωγώνΕποπτεία προσέγγισης των υποψήφιων πελατών με τα επικοινωνιακά εργαλεία της εταιρείας και την απόδοση αυτώνΑνάλυσης στατιστικών στοιχείων για ανταγωνισμό, τοποθέτηση, πορεία νέων προϊόντωνCross Selling προϊόντων σε ενεργούς πελάτες

Προσόντα Υποψηφίου:

Πτυχίο Πανεπιστήμιου με κατεύθυνση Marketing – Sales- BusinessΆριστη γνώση MS-OFFICEΆριστη γνώση Social MediaΑυξημένη διάθεση για εργασία και άριστες ικανότητες επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης συντονισμού εργασιών, managementΠροϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητηΆριστα ρωσικά και αγγλικά

Η εταιρεία προσφέρει:

On the job trainingΕλκυστικό πακέτο αποδοχώνΆριστες συνθήκες εργασίαςΠροοπτικές εξέλιξης σε αναπτυσσόμενο επαγγελματικό χώρο

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, οι ενδιαφερόμενοι θα αποστείλουν βιογραφικό άμεσα στη Διεύθυνση Ανθρωπίνου Δυναμικού της Elysee μέσω email στο [email protected] σημειώνοντας τον κωδικό της θέσης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Keywords
Τυχαία Θέματα