Ολοκλήρωσαν με 90λεπτο Σβάρνας και Ντούνης (ΦΩΤΟ &VIDEO)

22:03 11/1/2015 - Πηγή: AEK365

Με νίκη 1-0 επί της Μολδαβίας ολοκλήρωσε η Εθνική Κ-18 την αγωνιστική της παρουσία στο διεθνές φιλικό τουρνουά «Valentin Granatkin».

Το τέρμα της ελληνικής ομάδας σημείωσε ο Ρέτσος στο 78ο λεπτό σε μία φάση όπου όπως θα δείτε και στο VIDEO (1:50:10) έχει συμμετοχή και ο Στράτος Σβαρνάς της ΑΕΚ.

Ο αμυντικός της Ένωσης έπαιξε και στα 90 λεπτά μαζί με τον άλλον κιτρινόμαυρο, τον νεαρό τερματοφύλακα, Ντούνη.

Συνοψίζοντας, το συγκρότημα του Γιάννη Γκούμα έπαιξε πολύ καλό ποδόσφαιρο στο τουρνουά έχοντας ως απολογισμό τρεις νίκες, μία ισοπαλία και μία ήττα.

ΕΛΛΑΔΑ(Γιάννης Γκούμας): Ντούνης, Γιαταγανάκης, Σβαρνάς, Πατράλης, Αγγελόπουλος, Ρεγκάκος (90΄+2 Κεσίδης), Λάμπρου, Μελισσόπουλος, Πλέγας (75΄ Γκρόσιος), Τζίνοβιτς, Ρέτσος