Γρεβενά Αεράτα-Κάστωρ 0-0

Χωρίς νικητή έληξε το παιχνίδι στα Γρεβενά, με τα Αεράτα να μένουν στο 0-0 με τον Κάστορα.

Το παιχνίδι δεν είχε πολλές φάσεις, αλλά θα μπορούσαν και οι δύο ομάδες να σκοράρουν. Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι και στο 23’ ο Τζιώτζης εκτέλεσε το φάουλ, αλλά ο Βίδρας απέκρουσε σωτήρια. Στο δεύτερο μέρος, τα Αεράτα ανέβασαν την απόδοσή τους, με τον Ιωαννίδη να απειλεί στο 75’ με σουτ που πέρασε άουτ. Στις καθυστερήσεις ο Κάστορας είχε την ευκαιρία να κλέψει τη νίκη, αλλά ο Αντωνιάδης σημάδεψε το δοκάρι.

ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Βίδρας, Δημητριάδης, Χαματάι, Ιωαννίδης, Λάλλος

Θ., Λάλλος Π., Ίττης (38’ Ντινόπουλος/88’ Οτενίδης), Παπακώστας, Δημόπουλος (76’ Χαρισόπουλος), Καραγιάννης, Μπαλοδήμος

ΚΑΣΤΩΡ: Τέγος, Γούρλιας (46’ Τούλιας), Τομόπουλος (55’ Αντωνιάδης), Παναγιωτιδης, Σιοπόβου, Καραβασίλης, Μήλιος (60’ Σίμου), Καραμαλής, Τζιώτζης, Τσούκλης, Μαλεγκάνος