Ελπιδοφόρος-Μελίσσια 3-1

Τη νίκη με 3-1 πήρε ο Ελπιδοφόρος κόντρα στα Μελίσσια στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Δ΄ Εθνικής.

Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι στο 7' με τον Ζανετάκο, ενώ λίγα λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου (42') ο Ευσταθίου έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

Στην επανάληψη, οι γηπεδούχοι σκόραραν ακόμα δύο γκολ με τον Μακρή στο 75' και τον Λίτσο στο 82' χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα του Ελπιδοφόρου.

ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ: Ιωσήπου, Στασινός, Καραμπάς, Λίτσος, Λυμπέρης, Ευσταθίου, Γκουτσούλας (92' Στέλλας), Καραμέρης, Στρατάκης, Κακλαμάνος (65' Μακρής), Βέρμπης (87' Ντούμος).

ΜΕΛΙΣΣΙΑ: Νικολάου, Αντωνόπουλος, Μανδύλης (82' Ρήγας), Παπαϊωάννου, Ιωσήπου, Κωνσταντόπουλος (78' Νικόλα), Ζανετέας, Ιατρού, Πατσιαβούρας (63' Κοκότης), Γκαβούδης, Ταυλαδωράκης.