Άρης-Παναιτωλικός 1-0 (Κ20)

Στις νίκες επέστρεψε η ομάδα Κ20 του Άρη, μετά την ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης, καθώς επικράτησε με 1-0 της αντίστοιχης του Παναιτωλικού στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για την 14η αγωνιστική.

Σχεδόν μοιρασμένο ήταν το πρώτο ημίχρονο, ωστόσο ο Άρης κατάφερε να σκοράρει στο 29' με τον Κανούλα, ο οποίος με σουτ έκανε το 1-0 για την ομάδα της Θεσσαλονίκης. Λίγα δευτερόλεπτα νωρίτερα, οι «κίτρινοι» είχαν δοκάρι σε κεφαλιά του Γιώρη.

Παρά τις προσπάθειες και την πίεση του Παναιτωλικού στο δεύτερο ημίχρονο, ο Άρης κατάφερε να κρατήσει το 1-0 και να πάρει τη νίκη.

ΑΡΗΣ: Διούδης, Πολιανίδης, Μπαγκής, Αγτζίδης, Γιαννίτσης, Νταμαρλής, Γιώρης, Ρένια (60' Σουνάς), Κανούλας, Κουρέλλας (77' Αντωνιάδης), Καραγιάννης (73' Ζυγκερίδης)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Τσάπαλος, Ζέρης, Σαμαράς, Τζίντζης, Μπούρος, Σμίλτος (46' Μπινιχάκης), Μύγας, Καπνόπουλος, Μήλιος, Πασάς (46' Μεταξόπουλος), Κούσης.