Κρίστιανσεν: "Αφήσαμε δύο βαθμούς..."

"Πήραμε ένα βαθμό, χάσαμε δύο", δήλωσε ο Τόμας Κρίστιανσεν μετά την ισοπαλία στο Τσίρειο. Δείτε αναλυτικά τις δηλώσεις του Δανού τεχνικού.

Οι δηλώσεις του Τόμας Κρίστιανσεν:

«Ήρθαμε με στόχο να πάρουμε τους τρεις βαθμούς, αντιμετωπίσαμε δυσκολίες όμως πιστεύω ότι τα πήγαμε αρκετά καλά στο πρώτο ημίχρονο, όμως προς το τέλος ο Απόλλωνας ευτύχησε να σκοράρει. Στην επανάληψη αρχίσαμε με αλλαγές όμως ο Απόλλωνας κατάφερε να κάνει το 2-0. Το γεγονός ότι βρισκόμαστε στη 2η θέση είναι ότι οφείλεται στο μαγικό πνεύμα της ομάδας, μάθαμε να παλεύουμε μέχρι τέλος του αγώνα. Δίνω συγχαρητήρια στους παίκτες μου για τη μεγάλη προσπάθεια, ίσως να είχαμε κάτι παραπάνω και υποψία για πέναλτι αυτό όμως θα το δούμε. Πήραμε ένα βαθμό, χάσαμε δύο τώρα πρέπει να συγκεντρωθούμε στον επαναληπτικό αγώνα κυπέλλου και να περάσουμε στον τελικό».