Με Καπία το Γάζωρο, 1-0 τη Δόξα Δράμας

Με γκολ του Στέφανου Καπία, ο Εθνικός Γαζώρου νίκησε με 1-0 τη Δόξα Δράμας για την 34η αγωνιστική της Football League.Η ομάδα των Σερρών πανηγύρισε μετά από... 67 μέρες και φρέναρε τους "Μαυραετούς". Οι κυανόλευκοι βρήκαν δίχτυα μετά από 859 λεπτά, αλλά πανηγύρισαν νίκη πρώτη φορά μετά από 67 μέρες!Χρυσός σκόρερ ο Καπίας με κεφαλιά στο 49ο λεπτό της αναμέτρησης, ενώ οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στο 4ο λεπτό με σουτ του Σαββίδη.Εθνικός Γαζώρου (Παναγιώτης Διλμπέρης): Βαλσαμάκης, Χαριτίδης (73' Μαχαιρούδης), Κομνηνάκης, Κουκώλης, Καπίας, Σαββίδης, Γεωργιάδης, Σ. Κωνσταντίδης (83' Μουσικάκης), Ναλμπάντης (57' Νύρλας), Γκόγκας, Μερεσιώτης.Δόξα Δράμας (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Δαύκος, Μκρτσιάν (71' Χιντατσέλι), Ιντζόγλου, Τότο, Ρούσεφ, Κοντέων, Κάπελ, Μπουτζίκος (80' Μουδούρογλου), Κάσσος (52' Μπαλής), Περπερίδης, Μπάρος.