Δημοφιλέστερες Ειδήσεις
- Terna and Aktor–Metka bid for €53.5 million dual project
- Απίστευτο βίντεο από τις Σπέτσες: Φόρτωσαν μηχανάκι σε tender και το πήγαν... βόλτα, τους επιβλήθηκε πρόστιμο
- Diana Shipping: Πούλησε 1,2 εκατ. μετοχές της Genco – Στο 11,62% το ποσοστό της
- Σπέτσες: Φόρτωσαν μηχανάκι σε tender και σάλπαραν
- OpenAI: Ολοκλήρωσε την πώληση μετοχών ύψους 7 δισ. ενόψει ενδεχόμενης IPO
iNews στο Facebook
Απίστευτο βίντεο από τις Σπέτσες: Φόρτωσαν μηχανάκι σε tender και το πήγαν... βόλτα, τους επιβλήθηκε πρόστιμο
15/08/26 16:23
Συναγερμός στις Φλέβες Σαρωνικού: Βυθίστηκε καταμαράν με 10 επιβαίνοντες - Η επιχείρηση διάσωσης και η μεταφορά τους στη Βουλιαγμένη
14/08/26 15:05
Δοκιμάσαμε το viral, κορεατικό conditioner που χαρίζει λεία και λαμπερά μαλλιά – Από εμάς παίρνει 10/10
04/08/26 08:59
Η χήρα του Τζέιμς Βαν Ντερ Μπικ συγκινεί στην πρώτη επέτειο του γάμου τους μετά τον θάνατό του: Η πιο τυχερή γυναίκα στον κόσμο
03/08/26 08:20Ειδήσεις Tender
- Το «Tender Loving Care» θα είναι η τελευταία ταινία του Μάικ Λι
- Ο Μάικ Λι ετοιμάζεται να αποχαιρετήσει τον κινηματογράφο λόγω προβλημάτων υγείας
- Η Revolut εκτοξεύεται στα 115 δισ. δολάρια με νέα πώληση μετοχών – Σενάρια για ΙΡΟ
- Genco: Η άνοδος των Capesize ανεβάζει τον πήχη για τη Diana
- Κατάκολο: 11.000 επιβάτες και μέλη πληρωμάτων σήμερα στο λιμάνι
- Σύμη: Ανασύρθηκε σορός άνδρα – Εξετάζεται αν ανήκει στον 8o αγνοούμενο Γερμανό τουρίστα
- Όμιλος Pepco: Συμφωνία πώλησης της Dealz Poland
- Στουρνάρας: Δεν με ενδιαφέρουν άλλοι ρόλοι – Η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ φλέρταρε με παράλληλο νόμισμα το 2015
- Pepco Group: Αύξηση 8,5% στα έσοδα Γ’ τριμήνου του φορολογικού έτους 2026
- Το Χόλιγουντ ψηφίζει Ελλάδα φέτος το καλοκαίρι – Κέιτ Χάντσον, Ρίτα Όρα, Κέβιν Χαρτ ήρθαν για διακοπές
- Γιάννης Στουρνάρας στα «ΝΕΑ»: «Δεν ενδιαφέρομαι για άλλους ρόλους – Το κάστρο μου είναι η Τράπεζα της Ελλάδος»
- Politico: Πώς η Ντάρα και το…Babaranga έσωσαν τη Eurovision από το Ισραήλ
- Diana Shipping: Tender offer to acquire outstanding shares of Genco Shipping & Trading
- Επανέρχεται ο διαγωνισμός για τις 1.000 κάμερες στους δρόμους – Στο ευρωπαϊκό σύστημα η νέα προκήρυξη
- OpenAI: Ετοιμάζει είσοδο στο χρηματιστήριο με «όπλο» το ChatGPT
- Politico: Παρά το μποϊκοτάζ και τις διαμαρτυρίες στη Eurovision, το Ισραήλ συνεχίζει να βγαίνει 2ο
- Η Μαρία Μέντζα και η Μαριάννα Παπαευθυμίου μιλούν στο Talk To MAD
- Politico για Eurovision: Παρά το μποϊκοτάζ και τις διαμαρτυρίες, το Ισραήλ συνεχίζει να βγαίνει 2ο
- Eurovision: Παρά το μποϊκοτάζ και τις διαμαρτυρίες, το Ισραήλ συνεχίζει να βγαίνει 2ο
- Mitsotakis Caps Consumer Loan Costs and Unveils Road Safety Cameras in Weekly Policy Blitz
- Ξεκινά ξανά ο διαγωνισμός για τις 1.000 ψηφιακές κάμερες της Τροχαίας - Η νέα προκήρυξη στο ευρωπαϊκό σύστημα
- Bulgartransgaz awards LNG supply tender to DEPA Commercial
- Η Ρίτα Όρα «ψήφισε» Μύκονο το φετινό καλοκαίρι και η παρουσία της ήταν αδύνατον να περάσει απαρατήρητη
- Η Ferrari έφτιαξε σκάφος που πιάνει τα 93 km/h!
- Η Ferrari έφτιαξε σκάφος που πιάνει τα 92 km/h!
- Netflix: Αυτές είναι οι νέες κυκλοφορίες που έρχονται τον Μάιο του 2026
- Interest from five investment schemes in the tender for Kalamaria Marina development
- Aktor – Onex strategic alliance to participate in tender for the Elefsis Port




