Javier Bardem
Το μήνυμα της συζύγου του Διονύση Σαββόπουλου έναν χρόνο μετά τον θάνατό του: «Μου έδειξες έναν κόσμο γεμάτο φως»
Δημοφιλέστερες Ειδήσεις
- Ο Javier Bardem είχε την πιο απρόσμενη αντίδραση στο κοινό – Δες το viral βίντεο
- «Dune: Part Three»: Το νέο teaser που προμηνύει ένα σκοτεινό φινάλε για τον Timothée Chalamet είναι εδώ
- «Dune: Part Three»: Νέο teaser για το επικό φινάλε της τριλογίας του Ντενί Βιλνέβ
- Penélope Cruz: Η εντυπωσιακή εμφάνιση με σκουλαρίκια με ιδιαίτερο συμβολισμό
- Blake Lively: Εξέλιξη-έκπληξη μετά τη δικαστική διαμάχη με τον Baldoni
iNews στο Facebook
«Dune: Part Three»: Το νέο teaser που προμηνύει ένα σκοτεινό φινάλε για τον Timothée Chalamet είναι εδώ
21/10/26 15:53
Brad Pitt: Η απρόσμενη selfie που έκλεψε την παράσταση στο ραντεβού του με την Ines de Ramon
13/09/26 17:30Ειδήσεις Javier Bardem
- Πενέλοπε Κρουζ και Χαβιέ Μπαρδέμ: «Δεν μπορούμε να μένουμε σιωπηλοί για όσα συμβαίνουν γύρω μας»
- 12 διάσημοι που κατάφεραν να παντρευτούν κρυφά μακριά από τα φώτα
- Penelope Cruz-Javier Bardem: Ξεσήκωσαν τη Βενετία – 16 λεπτά ασταμάτητου χειροκροτήματος
- Πενέλοπε Κρουζ και Χαβιέ Μπαρδέμ: 15,5 λεπτά χειροκρότημα, φιλιά και δάκρυα στη Βενετία
- Γιατί η Penélope Cruz επιλέγει να μιλά δημόσια για όσα την απασχολούν
- Ο Χαβιέ Μπαρδέμ θα βραβευτεί στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Ρώμης για το σύνολο του έργου του
- Rosalía: Το νέο κινηματογραφικό της βήμα με την Alma Har’el
- Benny Blanco και Selena Gomez: Το παιδικό όνειρο της τραγουδίστριας που έγινε πραγματικότητα στον γάμο τους
- Αμάλ και Τζορτζ Κλούνεϊ επέστρεψαν εκεί όπου γιόρτασαν τον γάμο τους -Η κομψή εμφάνιση με λευκό φόρεμα
- Η Άλμα Χάρ’ελ επιστρέφει με το «Wet» και ένα λαμπερό καστ
- Η Πενέλοπε Κρουζ ξέσπασε σε λυγμούς και φίλησε τον Χαβιέ Μπαρδέμ μετά από 15,5 λεπτά αποθέωσης στη Βενετία
- «Πλέον το μαμά μού ανήκει δικαιωματικά»: Έγκυος η Dat Lilly
- Φεστιβάλ Ρώμης: Τιμητικό βραβείο στον Χαβιέ Μπαρδέμ από τα χέρια του Πάολο Σορεντίνο
- Φεστιβάλ Βενετίας 2026: Ποιοι σταρ έκλεψαν την παράσταση με τις στιλιστικές τους επιλογές
- Η Πενέλοπε Κρουζ έφτασε στη Βενετία με μαύρο κρουαζέ φόρεμα και slingback γόβες
- Η Penelope Cruz έγινε πλατινέ ξανθιά – Η τεράστια αλλαγή στο look της
- Η Penélope Cruz έκανε την αλλαγή στα μαλλιά της που κανείς δεν περίμενε
- Η Penélope Cruz και ο Javier Bardem ενσαρκώνουν τον «απόλυτο έρωτα» στα κανάλια της Βενετίας
- H Zendaya δέχτηκε πρόταση γάμου και η απάντησή της κάνει το γύρο του διαδικτύου
- Από παιδί σε διάδοχος: Ο Prince George έκλεισε τα 13 και το νέο του look συζητιέται παντού
- O Javier Bardem αποκάλυψε πώς μεταμορφώθηκε στον αδίστακτο Max Cady του Cape Fear
- Οικογένεια Jolie-Pitt: Γιατί τα 4 παιδιά τους θέλουν να αφήσουν πίσω το επώνυμο «Pitt»
- Η Penélope Cruz είναι η απόλυτη φίλαθλος της Ισπανίας και αυτό το βίντεο είναι η απόδειξη
- Javier Bardem- Penélope Cruz: Χορεύουν για την πανηγυρική πρόκριση της «Ρόχα». Μαζί και η Rosalía
- End of an era: Τα «Gilmore Girls» φεύγουν από το Netflix και η Gen Z θρηνεί
- Το birthday post της Selena Gomez είναι ό,τι πιο wholesome θα δεις σήμερα
- Νέο trailer για το «Dune: Part Three» γεμάτο δράση με Chalamet, Zendaya και Jason Momoa



