Βόλος – Ολυμπιακός: 0-3 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε τα γκολ

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Βόλο για τη 17η αγωνιστική της Super League 1 αλλά οι οπαδοί του έχουν μετατρέψει σε… εντός έδρας το παιχνίδι και βλέπουν την ομάδα τους να είναι μπροστά με 3-0 στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, χάρη στην εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπιέλ στο 7ο λεπτό, το πολύ ωραίο σουτ του Χουάνγκ στο 22ο και την κεφαλιά του Μπακαμπού στο 45ο. Οι Πειραιώτες έχουν δύο συνεχόμενες νίκες και έχουν ήδη βάλει
τις βάσεις για την τρίτη, αφού έχουν καθαρίσει από το πρώτο ημίχρονο την αναμέτρηση με τους Θεσσαλούς, οι οποίοι διαμαρτύρονται το πέναλτι που καταλογίστηκε εις βάρος τους στο 4′ για χέρι του Άλχο πέφτοντας, με τον Μπιέλ να εκτελεί στο 7′ και να κάνει το 0-1. Από εκεί και πέρα, τα πράγματα απλοποιήθηκαν πολύ για την ομάδα του Μίτσελ μετά το φοβερό σουτ του Χουάνγκ στο 22′ για το 0-2, για να ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο με το 0-3 από την κεφαλιά του Μπακαμπού […]