Κηφισιά – ΠΑΟΚ: 0-3 το σκορ στο ημίχρονο

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Κηφισιά για τη 15η αγωνιστική της Stoiximan Super League με στόχο τη νίκη που θα τον διατηρήσει στην 1η θέση και δεν είναι υπερβολικό να πει κανείς ότι τα έχει καταφέρει από το πρώτο ημίχρονο αφού είναι μπροστά στο σκορ με 3-0. Οι Ασπρόμαυροι είναι σε εξαιρετική κατάσταση και λίγα 24ωρα μετά το εκτός έδρας 4-1 επί του Αστέρα Τρίπολης έχει βάλει τις βάσεις για να πάρει τρίποντο με εμφατικό σκορ και κόντρα στην Κηφισιά. Η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου άνοιξε το σκορ στο 13′ με σουτ του Κωνσταντέλια που βρήκε και στον Βαφέα, πέτυχε δεύτερο γκολ στο 28′ με τον Μπράντον Τόμας μετά την πάσα του Ντεσπόντοφ και στο 34′ ήρθε και το 0-3 με τον Βούλγαρο να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα. Δείτε τα γκολ του πρώτου ημιχρόνου…