19:13 10/11/2019 - Πηγή: NewsIt

Ο Ολυμπιακός επέστρεψε στις νίκες αν και δυσκολεύτηκε κόντρα στον Ατρόμητο, τον οποίο νίκησε με 2-0 στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" με όλα τα γκολ να μπαίνουν στο δεύτερο ημίχρονο και μάλιστα μετά το 60ο λεπτό, αφού μέχρι τότε η άμυνα των Περιστεριωτών έμοιαζε απροσπέλαστη. Οι "ερυθρόλευκοι" που έπαιξαν με 10 παίκτες από το 67' λόγω αποβολής του Αβραάμ Παπαδόπουλου, επέστρεψαν στην κορυφή της Superleague με αυτή τη νίκη ενώ ο Ατρόμητος παρέμεινε στους 9 βαθμούς μετά τη δεύτερη σερί ήττα του.

To άρθρο Ολυμπιακός – Ατρόμητος 2-0: Επιστροφή σε γκολ, νίκες και κορυφή με δίλεπτο… “ξέσπασμα”! δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .