Tepelenë:Rrëzohet autobusi nga 100 metra lartësi,5 të vdekur dhe 20 të plagosur

22:41 8/11/2010 - Πηγή: NewsIt
Tragjedi e rëndë ka ndodhur në orën 21.00 në aksin rrugor Ballsh-Tepelenë,ku një autobus me 40 emigrantë  ka rënë nga një lartësi prej 100 metra.
Τυχαία Θέματα