Πρόβλημα με Σιόβα

23:12 13/11/2015 - Πηγή: Bam
Άτυχος στάθηκε ο Δημήτρης Σιόβας στο φιλικό της Ελλάδας με το Λουξεμβούργο (0-1).Ο αμυντικός του Ολυμπιακού έγινε υποχρεωτική αλλαγή στο 78′ και οι ερυθρόλευκοι περιμένουν να μάθουν περισσότερες λεπτομέρειες για την κατάστασή του. Πάντως, φαίνεται ότι δεν είναι κάτι σοβαρό και δεν πρέπει να υπάρχει ανησυχία. Βασικός σε όλο το ματς έπαιξε ο Στέφανος Καπίνο που δέχτηκε το γκολ στο τελευταίο λεπτό, δίχως να φέρει ευθύνη ενώ έκανε και μία πολύ καλή απόκρουση στο 9′. Η Εθνική στο ντεμπούτο του Σκίμπε έχασε πολλές ευκαιρίες και είχε δοκάρι με τον Μήτρογλου, αλλά στην επανάληψη ήταν ξανά αποκαρδιωτική και παραλίγο να δεχτεί κι άλλα γκολ από το Λουξεμβούργο, προσθέτοντας άλλο ένα κακό αποτέλεσμα το τελευταίο διάστημα.