Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 06/11/2023

12:46 6/11/2023 - Πηγή: TVOpen
Με μια εξαιρετική εμφάνιση ο ΠΑΟΚ επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα, καθώς επικράτησε με 4-2 του Ολυμπιακού στο Γεώργιος Καραϊσκάκης και πήρε τους τρεις πολύτιμους βαθμούς. Τα γκολ για τον Δικέφαλο του Βορρά σημείωσαν οι Zίβκοβιτς, Τόμας και Οζντόεφ, ενώ οι γηπεδούχοι μείωσαν με Φορτούνη και Μασούρα. Με ένα γκολ του Μιριτέλο στο 8ο λεπτό οι Αρκάδες κατάφεραν και έφυγαν με τους 3 βαθμούς από το Αγρίνιο. Οι γηπεδούχοι μπορεί να πίεσαν αρκετά για να ισοφαρίσουν ωστόσο δεν τα κατάφεραν και έτσι παρέμειναν στους 6 βαθμούς. Ισόπαλο έληξε το ματς στα Γιάννινα ανάμεσα στον ΠΑΣ και τον Βόλο για την 10η αγωνιστική της Super League. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Κιάκο στο 50 λεπτό ωστόσο την τελευταία λέξη την είπε ο Κόμπα στο 73’, ο οποίος χάρισε τον 1 βαθμό στην ομάδα του.