Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ

Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ.

Ο Πορτογάλος έβαλε ένα παλικαρίσιο γκολ και άνοιξε το σκορ στη ρεβάνς του Φαλήρου με την Μπασακσεχίρ.

Η συμβολή του ήταν μεγάλη, εξ ου και ο προβληματισμός για την κίτρινη κάρτα που δέχθηκε στο 59ο λεπτό, ήτοι 4 λεπτά μετά το 1-0.

Ζήσε το πιο καυτό καλοκαίρι της ζωής σου. Απόκτησε σήμερα το MINI

που πάντα ήθελες με όφελος έως €5.000 και προνομιακό επιτόκιο 2,9%* με το πρόγραμμα ALL IN MINI στη Σπανός ΑΕ. Μην αργείς. Οι MINI HOT DAYS διαρκούν για λίγες ημέρες και ισχύουν για περιορισμένο αριθμό ετοιμοπαράδοτων αυτοκινήτων**. Εσύ θα προλάβεις;

Θα πρέπει να είναι πολύ προσεκτικός ο Ρούμπεν Σεμέδο στο πρώτο ματς των πλέι οφ του Champions League κόντρα στην Κράσνονταρ.

Εάν δεχθεί κίτρινη, θα χάσει τη ρεβάνς ο Πορτογάλος αμυντικός του Ολυμπιακού.

Επισκεφθείτε το Betarades.gr, διαβάστε από νωρίς το πρωί τα previews όλων των αγώνων της ημέρας, δείτε τα προγνωστικά μας στη στήλη αριστερά και ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων που σας ενδιαφέρουν μέσω του livescore

Ιδού οι αναρτήσεις του Ολυμπιακού μετά το γκολ του Πορτογάλου:

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Ο πανηγυρισμός του Σεμέδο μετά το γκολ που σημείωσε! / @r.semedo35__oficial celebrates his goal! #Οlympiacos #UCL #OLYIBFK

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olympiacos FC (@olympiacosfc) στις 13 Αύγ, 2019 στις 12:46 μμ PDT

Καρέ-καρέ το γκολ του Σεμέδο! / @r.semedo35__oficial’s goal frame by frame! #Οlympiacos #UCL #OLYIBFK

The post Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ appeared first on sportime.gr.