Ο φίλος της Τότεναμ που έφυγε στο ημίχρονο (vid)

16:24 9/5/2019 - Πηγή: Sportime

Αν έχετε σκεφτεί να το κάνετε, να έχετε στο μυαλό σας και αυτήν την είδηση για έναν φίλο της Τότεναμ.

Με το σκορ της αναμέτρησης στο Άμστερνταμ στο 2-0 και συνολικά στο 3-0 (με το 1-0 στο Λονδίνο), ένας φίλος των «Σπερς» αποφάσισε πως δεν αντέχει άλλο.

Βγήκε από το γήπεδο, έβγαλε την απαραίτητη φωτογραφία αποχαιρετισμού και την πόσταρε στα μέσα κοινωνική δικτύωσης.

Λάθος κίνηση. Η ανατροπή ξεκίνησε με την έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο και ολοκληρώθηκε με το τρίτο τέρμα του Λούκας Μόουρα στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων. Και η Τότεναμ είναι στον

τελικό του Champions League!

Η φωτογραφία του έγινε viral, για τους λάθος λόγους! Mάλιστα, ο λογαριασμός που εμφανίστηκε η φωτογραφία του αποχαιρετισμού έχει κλείσει. Πιθανότατα για πάντα!!!

Κάπως έτσι ο φίλος της Τότεναμ θύμισε αρκετούς φιλάθλους της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Οι οποίοι αποχώρησαν λίγο πριν το τέλος του τελικού του 1999, χάνοντας την επικότερη ανατροπή.

Όπως και αυτούς της άλλης ομάδας του Μάντσεστερ, της Σίτι. Κάποιοι έφυγαν μετά το γκολ του Ραχίμ Στέρλινγκ (στην αναμέτρηση με την Τότεναμ), δίχως να έχουν ενημερωθεί πως τελικά ακυρώθηκε!

Oh wow pic.twitter.com/HTs8tiWvL4

— Nooruddean (@BeardedGenius) April 18, 2019

The post Ο φίλος της Τότεναμ που έφυγε στο ημίχρονο (vid) appeared first on sportime.gr.