ΝΒΑ: Κοντράρουν γερά οι Νετς τους πρωταθλητές (Vid)

Πήγαμε πλέον σε Game-2 στα NBA Playoffs και η αρχή γίνεται με τον αγώνα των πρωταθλητών Ράπτορς με τους Νετς που βρίσκεται σε εξέλιξη. Οι Ράπτορς προηγούνται με 1-0 αλλά στον δεύτερο αγώνα και σε ό,τι αφορά στο πρώτο ημίχρονο οι Νετς κοντράρουν γερά.

Στο NBA τα Playoffs συγκεντρώνουν το μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Οι Τορόντο Ράπτορς προηγούνται με 1-0 των Νετς μετά το επιβλητικό 134-110 του Game-1. Μόνο που στο ημίχρονο του Game-2 η ομάδα

του Μπρούκλιν προηγείται με 53-50 και δυσκολεύει πολύ τους πρωταθλητές.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε στο παρακάτω βίντεο τις καλύτερες φάσεις από το πρώτο 12λεπτο. Όπου οι Νετς προηγήθηκαν με 33-29.

Δεν άλλαξε τίποτα στην δεύτερη περίοδο. Οι Νετς εξακολούθησαν να έχουν το… πάνω χέρι καθώς προηγήθηκαν 53-50 στο τέλος του ημιχρόνου.

Στο βίντεο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε τα Highlights της δεύτερης περιόδου.

Δείτε και μερικά post από τα social media των ομάδων

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

it’s beautiful

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Brooklyn Nets (@brooklynnets) στις 19 Αύγ, 2020 στις 12:28 μμ PDT