Άρης-ΑΕΚ: Το γκολ του Λιβάγια που έστειλε το ματς στην παράταση (vids)

Τρομερό ματς στο «Κλ. Βικελίδης» με τον Άρη να βρίσκεται με το ενάμισι πόδι στον τελικό και τον Λιβάγια να δίνει ένα λεπτό πριν το φινάλε «φιλί ζωής» στην ΑΕΚ.

Ματς από αυτά που «σπάνε καρδιές» στο Κλ. Βικελίδης, εκεί όπου ο Ντιγκινί στο 93ο λεπτό έκανε το 2-0 για τον Άρη, όμως ο Λιβάγια ένα λεπτό πριν τη λήξη και συγκεκριμένα στο 96′, έδωσε «φιλί ζωής» στην ΑΕΚ κάνοντας το 2-1.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Άρης-ΑΕΚ: Ο Μαντσίνι σκοράρει και στέλνει τον Άρη πιο κοντά στον τελικό (vid)

Πλέον, οι δύο ομάδες θα λύσουν τις διαφορές τους στην παράταση και αν χρειαστεί και στα πέναλτι, με την αγωνία να συνεχίζεται.

Δείτε τα γκολ:

Το άρθρο Άρης-ΑΕΚ: Το γκολ του Λιβάγια που έστειλε το ματς στην παράταση (vids) εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.