Σαν Μαρίνο – Σεϋχέλλες 0-0 : Επιτυχία

Στο Σεραβάλε, βρέθηκαν στο γήπεδο δύο από τις δεκατρείς χειρότερες ομάδες του κόσμου και το θέαμα δεν μπορούσε να είναι εντυπωσιακό.

Ελάχιστες φάσεις στο πρώτο ημίχρονο με δίκαιο το 0-0. Καλύτερο το Σαν Μαρίνο στο δεύτερο ημίχρονο με δοκάρι του Στεφανέλι (51′) και ωραία συνεργασία με σουτ του Τομασίνι άουτ (67′).

Οι φιλοξενούμενοι δεν απείλησαν καθόλου.

Για το Σαν Μαρίνο ήταν η έβδομη ισοπαλία στην ιστορία του σε 188 αγώνες και σίγουρα είναι επιτυχία. Επιτυχία και για τους φιλοξενούμενους ένα θετικό αποτέλεσμα μετά από επτά σερί ήττες.

Σαν

Μαρίνο : Μπενεντετίνι – Φάμπρι, Ρόσι, Παλάτσι – Ντ’Αντάριο (81′ Ν. Τομασίνι), Γκολινούτσι (87′ Λούναντεϊ), Μουλαρόνι (81′ Ιρς), Γκραντόνι (46′ Στεφανέλι), Μπατιστίνι – Τσεκαρόλι (59′ Φ. Τομασίνι), Βιταϊόλι (60′ Τόζι)

Σεϋχέλλες : Μισέλ – Μαντελέν, Μαρί, Φαντσέτ, Σουζέτ (78′ Μολ) – Νουρίς (83′ Μοτ), Ματιό (78′ Μανού) – Κονφιάνς (60′ Γουέι-Χάιβ), Λαμπρός, Ραβινια – Ενριέτ