Ρόμα-Βερόνα 3-1: Νίκη από το ημίχρονο! (hls)

Ρόμα-Βερόνα 3-1: Νίκη από το ημίχρονο! (hls)iprintezΚυρ, 01/31/2021 - 23:43

Με τρία γκολ σε εννεά λεπτά η Ρόμα έκαμψε από το πρώτο ημίχρονο την αντίσταση της Βερόνα στο Ολίμπικο και με το 3-1, 12η νίκη στη σεζόν, βρέθηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας μετά από 20 ματς στο ιταλικό πρωτάθλημα.

Ο Μαντσίνι άνοιξε το σκορ στο 20, ο Μικιταριάν έκανε το 2-0 στο 22΄και ο Μαγιοράλ το 3-0 στο 29΄σε ένα εκρηκτικό διάστημα των γηπεδούχων.

Η Βερόνα μείωσε με τον Κόλεϊ στο

62΄με κεφαλιά.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Roma - Ποδόσφαιρο Hellas Verona - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ AS Roma ΙΤΑΛΙΑ Ρόμα - Βερόνα: 3-1 (hls) Submitted by ageorgi on Δευ, 02/01/2021 - 00:30 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_ROMA_HELLAS_VERONA_310121.mp4 ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Τα στιγμιότυπα του Ρόμα - Βερόνα. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ AS Roma Roma - Ποδόσφαιρο Hellas Verona - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Με τρία γκολ σε εννεά λεπτά η Ρόμα έκαμψε από το πρώτο ημίχρονο την αντίσταση της Βερόνα στο Ολίμπικο με 3-1
Article publish on Κυρ, 01/31/2021 - 23:43 Article hide updated date Off Article is longform Off