Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ: Η γκολάρα του Χαρίση (vid)

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ: Η γκολάρα του Χαρίση (vid)npiliosΠαρ, 03/12/2021 - 19:24

Όπως και στην κανονική περίοδο της σεζόν 2015-16, ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε με τον Μάρκους Μπεργκ αλλά δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη εξαιτίας ενός υπέροχου γκολ. Αυτή τη φορά δεν ήταν ο Τσίμιροτ, αλλά ο Χαρίσης που πέτυχε ένα φανταστικό γκολ.

Ο Μπεργκ είχε κάνει

το 1-0 στο 46', αλλά τρία λεπτά αργότερα ο Χαρίσης με ένα τεχνικά άρτιο σουτ με φάλτσο έξω από την περιοχή, έστειλε τη μπάλα εκεί που και πάλι ο Στιλ δεν είχε απάντηση.

Η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα.

Ο Χαρίσης ως κεντρικός χαφ έχει τέτοιες εκτελέσεις και τα γκολ που έχει πετύχει είναι είτε με δυνατά σουτ περιμετρικά της περιοχής είτε πατώντας ως τρέιλερ σε αυτή ερχόμενος από την πίσω ζώνη.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Παναθηναϊκός -ΠΑΟΚ Παναθηναϊκός ΕΛΛΑΔΑ Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ: Η γκολάρα του Χαρίση Submitted by npilios on Πέμ, 03/11/2021 - 15:54 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/PAO_PAOK_150516_I_GOALARA_TOY_X… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Ο Χάρης Χαρίσης πέτυχε στη Λεωφόρο ένα υπέροχο γκολ στα playoff της σεζόν 2015-16 με φαλτσαριστό σουτ σε πρώτο χρόνο στο δοκάρι και μέσα. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Ο Χάρης Χαρίσης πέτυχε στη Λεωφόρο ένα υπέροχο γκολ στα playoff της σεζόν 2015-16 με φαλτσαριστό σουτ σε πρώτο χρόνο στο δοκάρι και μέσα. Article publish on Παρ, 03/12/2021 - 19:24 Article hide updated date On Article is longform Off