Ολυμπιακός: Επέστρεψε και ο Ντρέγκερ

Ολυμπιακός: Επέστρεψε και ο ΝτρέγκερvkonstanΠέμ, 11/19/2020 - 17:18

Ο Ολυμπιακός προετοιμάζεται μετ' εμποδίων για το μεγάλο ματς της ένατης αγωνιστικής της Super League με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό (21/11, 19.30, NS1HD), καθώς μετά τους Ελ Αραμπί και Χασάν, οι οποίοι νοσούν από κορωνοϊό, ο Ματιέ

Βαλμπουενά τέθηκε νοκ άουτ με θλάση στον αριστερό ορθό μηριαίο. Έτσι ο Πέδρο Μαρτίνς αναζητεί λύσεις από το ρόστερ του Ολυμπιακού για να καλύψει τα κενά, χωρίς να διαταραχθούν οι ισορροπίες και η φιλοσοφία της ομάδας σ' ένα τόσο σημαντικό ματς.

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ - Ο Πέδρο Μαρτίνς για τις εναλλακτικές στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

Ο Μοχάμεντ Ντρέγκερ μετά τις υποχρεώσεις του με την εθνική ομάδα της Τυνησίας με αντίπαλο την Τανζανία για τα προκριματικά του κυπέλλου εθνών Αφρικής, επέστρεψε στη χώρα μας το μεσημέρι της Πέμπτης. Ο Ντρέγκερ αγωνίστηκε στο πρώτο χρονικά ματς σε ολόκληρο το 90λεπτο (εντός έδρας νίκη 1-0) και στο δεύτερο πέρασε ως αλλαγή στα τελευταία δέκα λεπτά (εκτός έδρας ισοπαλία 1-1). O 24χρονος αμυντικός του Ολυμπιακού αφού ακολουθήσει το προβλεπόμενο υγειονομικό πρωτόκολλο, θα ενσωματωθεί στην αυριανή τελευταία προπόνηση πριν το ντέρμπι.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο Off Off vkonstan Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Μοχάμεντ Ντρέγκερ Ολυμπιακός Ολυμπιακός ΕΛΛΑΔΑ Ο Μοχάμεντ Ντρέγκερ επέστρεψε από την Τυνησία και θα τεθεί στη διάθεση του Πέδρο Μαρτίνς για το ντέρμπι. Article publish on Πέμ, 11/19/2020 - 17:18 Article hide updated date On Article is longform Off