Μικρές διαφορές, σημαντικές λεπτομέρειες στο κύπελλο Αγγλίας, Γερμανίας, Βελγίου (video)

Οι διαφορές των ομάδων σε παιχνίδια που μπορεί και να μοιάζουν απλές υποθέσεις, όπως αυτό στην Γλασκόβη ή ο αγώνας του Γερμανικού κυπέλλου στο Λεβερκούζεν μπορεί να προσφέρουν - θεωρητικά - γερά στάνταρ όπως καλό είναι να υπολογίζουμε τα αουτσάϊντερ λόγω και της ικανότητας που δείχνουν τελευταία στο σκοράρισμα.
Η Πάρτικ Θιστλ απέσπασε ισοπαλία 2-2 από τη Ρέϊντζερς στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος ενώ στο ίδιο γήπεδο αποκλείστηκε στην παράταση (1-3) για το Σκωτσέζικο Λιγκ καπ.

Ακόμα και η Κόρτραϊκ δεν θα πάει να παίξει το σάκο του μποξ στην Γκενκ έχοντας νικήσει με 3-2 στο πρώτο ματς
των δύο ομάδων στο Βελγικό κύπελλο!

Ο επαναληπτικός του Αγγλικού κυπέλλου στο Ρότσντεϊλ δείχνει αμφίρροπος. Η Μίλγουολ πάντως είναι σε ένα καλύτερο ποιοτικό επίπεδο και μπορεί να κάνει τη διαφορά παίζοντας επιθετικά.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΟΛΙ :

ΣΚΩΤΙΑ, Premiership (21.45) Partick Thistle - Rangers : Goal/Goal (1,68)
ΒΕΛΓΙΟ, Croky Cup (21.45) Genk - Kortrijk : Over 2,5 (1,52)
ΟΛΛΑΝΔΙΑ, Eredivisie (21.45) PEC Zwolle - Heerenveen : Χ2 (1,43)
ΓΕΡΜΑΝΙΑ, DFB Pokal (21.45) Bayer Leverkusen - Werder Bremen : Goal/Goal (1,45)
ΣΚΩΤΙΑ, League One (21.45) Raith Rovers - Albion Rovers : Over 2,5 (1,45)

ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΙΟ :

ΑΓΓΛΙΑ, F.A. Cup (21.45) Rochdale - Millwall : Away team Over 1,5 (1,90)

** Δείτε πως έμειναν ισόπαλες 2-2 η Μίλγουο με την Ρότσντεϊλ στο Λονδίνο και το πως η Κόρτραϊκ νίκησε την Γκενκ στον πρώτο ημιτελικό των δύο ομάδων: