Κολωνία - Βέρντερ Βρέμης 1-1: Χαμένο έδαφος... (vid)

Κολωνία - Βέρντερ Βρέμης 1-1: Χαμένο έδαφος... (vid)ntzouaniΚυρ, 03/07/2021 - 18:51

Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν η Κολωνία και η Βέρντερ Βρέμης σε παιχνίδι που έγινε στο RheinEnergieStadion για την 24η αγωνιστική της Bundesliga. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 66ο λεπτό με τον Σάρτζεντ, ενώ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 1-1 με γκολ του Έκτορ στο 83ο λεπτό.

Λεπτά συμμετοχής πήρε ο Λημνιός, καθώς ο διεθνής Έλληνας επιθετικός μπήκε

στο παιχνίδι ως αλλαγή στο 71ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η Βέρντερ Βρέμης βρίσκεται στη 12η θέση της κατάταξης με 27 βαθμούς, ενώ η Κολωνία είναι 14η με 22 βαθμούς και κοντά στην επικίνδυνη ζώνη.

ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Bundesliga - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FC Koln - Ποδόσφαιρο Werder Bremen - Ποδόσφαιρο Off Off ntzouani Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FC Koln ΓΕΡΜΑΝΙΑ Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν η Κολωνία και η Βέρντερ Βρέμης σε παιχνίδι που έγινε στο RheinEnergieStadion για την 24η αγωνιστική της Bundesliga. Article publish on Κυρ, 03/07/2021 - 18:51 Article hide updated date On Article is longform Off