Ισοπαλία στην Τρίπολη (video)

Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος έμειναν στην ισοπαλία με 1-1 σε φιλικό ματς που έγινε στο «Θ. Κολοκοτρώνης».

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 3ο λεπτό με τον Κουλούρη κάνοντας ένα καλό πρώτο ημίχρονο. Οι Αρκάδες ήταν ανώτεροι στο β΄ μέρος και έφτασαν στην ισοφάριση με τον Τσιλιανίδη στο 75΄.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Σάββας Παντελίδης): Παπαδόπουλος, Κότσιρας, Χριστόπουλος, Μαρτίνειθ, Πασαλίδης, Τζίμας, Βαλιέντε, Σάλας, Ρόλε, Μπαστιάνος, Δουβίκας. Αγωνίστηκαν και οι: Μουνάφο, Τριανταφυλλόπουλος, Κυριακόπουλος, Τσιλιανίδης, Καλτσάς, Μανιάς, Μπελόκ, Γλέζος, Μιχελής, Τσιφτσής και Ρούνεϊ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νταμίρ Κάναντι): Μέγερι, Σάκιτς, Χατζηισαϊας, Μπουσούλατζιτς, Βασιλακάκης, Μανούσος, Νασιμέντο, Κουλούρης, Ενσικουλού, Καρασαλίδης, Γιαννούλης. Αγωνίστηκαν και οι: Μούζακιτς, Νάτσος, Ρισβάνης, Γαρουφαλιάς, Ούμπιντες, Σόουζα και Λαζαρίδης.