Χάβρη - Κλερμόν 0-0 : Λογική ισοπαλία (hls)

Χάβρη - Κλερμόν 0-0 : Λογική ισοπαλία (hls)evlachosΔευ, 12/14/2020 - 23:34

Οι δύο ομάδες δεν είχαν καλή εικόνα στο πρώτο ημίχρονο και ήταν ακίνδυνες. Το 0-0 ήταν λογικό.

Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν καλύτερα και έκαναν από μια καλή ευκαιρία αλλά τόσο ο Αμπντελί (50') για την Χάβρη όσο και ο Μπάγιο (53') για την Κλερμόν δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

Η Κλερμόν είχε τον έλεγχο του αγώνα αλλά δεν απείλησε και δεν απειλήθηκε.

Έκτο σερί ματς χωρίς νίκη η Χάβρη ενώ η Κλερμόν πήρε έναν βαθμό μ το 0-0 αλλά παρέμεινε στην έκτη θέση.

ΓΑΛΛΙΑ - Ligue 2 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Le Havre - Ποδόσφαιρο Off Off evlachos Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Le Havre ΓΑΛΛΙΑ Χάβρη - Κλερμόν: 0-0 (hls) Submitted by ageorgi on Δευ, 12/14/2020 - 23:48 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_LEHAVRE_CLERMONT_141220.mp4 ΓΑΛΛΙΑ - Ligue 2 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΓΑΛΛΙΑ Tα στιγμιότυπα του Χάβρη - Κλερμόν. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Le Havre Le Havre - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Φτωχό σε θέαμα παιχνίδι ανάμεσα στην Χάβρη και την Κλερμόν. Λογικό το 0-0 χωρίς γκολ. Article publish on Δευ, 12/14/2020 - 23:34 Article hide updated date Off Article is longform Off