Χάντερσφιλντ - Στόουκ 1-1: Πήρε την ισοπαλία η ομάδα του Ονίλ

Χάντερσφιλντ - Στόουκ 1-1: Πήρε την ισοπαλία η ομάδα του ΟνίλcsaranΣάβ, 01/30/2021 - 19:25

Η Χάντερσφιλντ υποδέχτηκε την Στόουκ στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής της Championship με τον αγώνα να ολοκληρώνεται ισόπαλος με σκορ 1-1.

Οι δύο ομάδες δεν δημιούργησαν πολλές ευκαιρίες σε ένα γενικά κλειστό παιχνίδι με καθοριστικό ρόλο να παίζει η αποβολή του Ντέιβις στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Η Στόουκ κλείστηκε πίσω και προσπάθησε να κρατήσει την ισοπαλία κάτι που τελικά κατάφερε.

Το σκορ άνοιξε ο Άβιλα για τους γηπεδούχους

μόλις στο 5ο λεπτό για να απαντήσει η ομάδα Μάικλ Όνιλ στο 24 με εύστοχη εκτέλεσε πέναλτι του Φλέτσερ.

Στους 32 βαθμούς πλέον η Χάντερσφιλντ ενώ 38 έχει η Στόουκ.

ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Stoke - Ποδόσφαιρο Huddersfield Town - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Stoke City ΑΓΓΛΙΑ Η Στόουκ κατάφερε παίζοντας με 10 παίκτες για ένα ολόκληρο ημίχρονο να μην ηττηθεί στην έδρα της Χάντερσφιλντ. Article publish on Σάβ, 01/30/2021 - 19:25 Article hide updated date On Article is longform Off