Μπάγερν - Βόννη 78-69: Ανατροπή και νίκη για τους Βαυαρούς

Μπάγερν - Βόννη 78-69: Ανατροπή και νίκη για τους ΒαυαρούςckaouΤετ, 03/17/2021 - 02:30

Η Μπάγερν επέστρεψε από το -16 στο ημίχρονο και το -7 στην τρίτη περίοδο αφού δέχτηκε μόνο 9 ποντους στο τέταρτο δεκάλεπτο.

Πέραν της εξαιρετικής αμυντικής επίδοσης, στην επίθεση ανέλαβαν δράση οι Σίλι (20π), Γουάιλερ-Μπαμπ (16π).

Με αυτή τη νίκη η ομάδα του Αντρέα Τρινκέρι ανέβηκε στο 18-4 και είναι στην τρίτη θέση πίσω από Λούντβιχσμπουργκ (20-2) και Άλμπα Βερολίνου (19-3).

Bayern Munich - Μπάσκετ Off Off Off Off ΜΠΑΣΚΕΤ Bayern Munich Η Μπάγερν επέστρεψε από το -16 στο ημίχρονο και το -7 στην τρίτη περίοδο αφού δέχτηκε μόνο 9 ποντους στο τέταρτο δεκάλεπτο.

Article publish on Τετ, 03/17/2021 - 02:30 Article hide updated date Off Article is longform Off