Άρης-ΠΑΟΚ Οι γκολάρες Αγκάνθο και Καμαρά (vid)

Άρης-ΠΑΟΚ Οι γκολάρες Αγκάνθο και Καμαρά (vid)antoniamath11Κυρ, 12/13/2020 - 13:35

Στο ντέρμπι της σεζόν 2012-13 γίναμε μάρτυρες δύο υπέροχων γκολ. Όχι ότι το 0-1 του Κλάους μόλις στο δεύτερο λεπτό δεν ήταν όμορφο, αλλά μπροστά στα δύο που ακολούθησαν σίγουρα όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Μόλις τρία λεπτά αργότερα ο Νταβίντ Αγκάνθο πέτυχε ένα γκολ μεγάλης κλάσης ισοφαρίζοντας για τον Άρη. Γκολ

μεγάλης κλάσης όμως έβαλε και ο Καμαρά στο 26ο λεπτό δίνοντας εκ νέου το προβάδισμα στον ΠΑΟΚ με δυνατό διαγώνιο βολέ στο απέναντι γάμα.

Τελικά με πέναλτι ο Αγκάνθο ισοφάρισε για τον Άτη στο 71ο λεπτό και ενώ ένα λεπτό νωρίτερα είχε αποβληθεί ο Κωνσταντινίδης. Το ματς ήταν για την 20η αγωνιστική με τον ΠΑΟΚ να τερματίζει δεύτερος εκείνη τη σεζόν και τον Άρη τέταρτο από το τέλος .

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Άρης - Ποδόσφαιρο ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Άρης - ΠΑΟΚ Άρης ΕΛΛΑΔΑ Άρης-ΠΑΟΚ Οι γκολάρες Αγκάνθο και Καμαρά Submitted by antoniamath11 on Κυρ, 12/13/2020 - 13:35 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/ARIS_PAOK_12_13_AGANZO_CAMARA.m… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off On Off ΕΛΛΑΔΑ Σπάνιο φαινόμενο στο ίδιο ντέρμπι να σημειώνονται δύο καταπληκτικά γκολ για τις δύο ομάδες, αλλά στο ματς της σεζόν 2012-13 οι Αγκάνθο και Καμαρά μας άφησαν όλους άφωνους.  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Άρης Άρης - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Σπάνιο φαινόμενο στο ίδιο ντέρμπι να σημειώνονται δύο καταπληκτικά γκολ για τις δύο ομάδες, αλλά στο ματς της σεζόν 2012-13 οι Αγκάνθο και Καμαρά μας άφησαν όλους άφωνους.  Article publish on Κυρ, 12/13/2020 - 13:35 Article hide updated date On Article is longform Off