Superleague 2: Σημαντικές νίκες στο φινάλε για Ιωνικό και Τρίκαλα (vids)

Superleague 2: Σημαντικές νίκες στο φινάλε για Ιωνικό και Τρίκαλα (vids)csaranΔευ, 02/08/2021 - 01:00

Σημαντικούς αγώνες και μάλιστα με εντυπωσιακά φινάλε σε κάποιους εξ αυτών περιελάμβανε το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστική της Superleague 2.

Ο Ιωνικός πήρε μια πολύ μεγάλη νίκη στην Πάτρα απέναντι στην Παναχαϊκή με γκολ

στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων, ενώ μια μεγάλη ανατροπή έκαναν και τα Τρίκαλα στα Χανιά αφού μέχρι το 82 ήταν πίσω στο σκορ και κατάφεραν τελικά να φύγουν νικητές από την Κρήτη.

Στα υπόλοιπα ματς ο Λεβαδειακός παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας παρά την εντός έδρας ισοπαλία με τον Διαγόρα Ρόδου,ενώ την πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πέτυχε ο Απόλλων Λάρισας απέναντι στο Καραϊσκάκη Άρτας.

Νίκη και για τον Εργοτέλη απέναντι στην Ξάνθη ενώ
πρώτο επιτυχημένο αποτέλεσμα πήρε και Δόξα Δράμας αφού έφυγε με την νίκη από την έδρα της Ιεράπετρας.

Χανιά - Τρικαλα 1-2

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 2 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Δείτε τι έγινε στην 6η αγωνιστική της Superleague 2. Article publish on Δευ, 02/08/2021 - 01:00 Article hide updated date On Article is longform Off