22:28 3/10/2020 - Πηγή: Newsmag

Newsmag

Η Μάντσεστερ Σίτι, μετά την εντός έδρας συντριβή από τη Λέστερ (5-2) την περασμένη αγωνιστική, «κόλλησε» σήμερα και στην έδρα της Λιντς, μένοντας στο 1-1, για την 4η αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος. Η ομάδα του Πεπ Γκουαρντιόλα ξεκίνησε δυναμικά στο πρώτο ημίχρονο, έχασε πολλές ευκαιρίες, άνοιξε το σκορ με τον Ραχίμ Στέρλινγκ στο 17′, αλλά η ομάδα του Μαρσέλο Μπιέλσα ισορρόπησε στη συνέχεια το ματς και πήρε το βαθμό της ισοπαλίας με το γκολ του Ροντρίγκο στο 59ο λεπτό. Νωρίτερα, […]

The post Ζόρια για Γκουαρδιόλα – Τον φρέναρε ο Μπιέλσα – Τρελαίνει κόσμο η τρομερή Λιντς (ΒΙΝΤΕΟ) | Sportdog Team appeared first on Newsmag.

Ζόρια, Γκουαρδιόλα –, Μπιέλσα – Τρελαίνει, Λιντς ΒΙΝΤΕΟ | Sportdog Team,zoria, gkouardiola –, bielsa – trelainei, lints vinteo | Sportdog Team