00:28 8/2/2021 - Πηγή: Newsmag

Newsmag

Συνέχεια στο νικηφόρο σερί έδωσε η Μπαρτσελόνα στην έδρα της Μπέτις, φτάνοντας τις 6 νίκες στη σειρά, αφού έστω κι αν αγχώθηκε για 87΄ λεπτά, έφτασε στη νίκη με 3-2. Οι Καταλανοί πέρασαν νικηφόρα (3-2) από το «Benito Villamarin», με τον Τρινκάο να τους «λυτρώνει» τρία λεπτά πριν τη λήξη. Με τον Μέσι στον πάγκο στο πρώτο ημίχρονο, οι γηπεδούχοι… αλώνιζαν και στο 38΄ άνοιξαν το σκορ με τον Ιγκλέσιας. Ωστόσο, ο Ρόναλντ Κούμαν «αφυπνίστηκε» στην επανάληψη, πέρασε τον «ψύλο» […]

The post La Liga: Ο Μέσι γύρισε το ματς, ο Μπουσκέτς το χάρισε και ο Τρινκάο το κέρδισε με γκολάρα! (videos) appeared first on Newsmag.