Χαρακτήρα έδειξε στη Γλυφάδα ο ΝΟΧ ANEK LINES

Η ομάδα του Μαν. Βιζυράκη έδειξε αυτή τη φορά αντίδραση και παίζοντας με επιμονή κατάφερε να φτάσει στο ένα από τα δύο θετικά αποτελέσματα στα οποία στόχευε, με τη συγκομιδή της ν’ ανέρχεται πλέον στους 4 βαθμούς.

Ο ΝΟΧ ANEK LINES ξεκίνησε εξαιρετικά στο παιχνίδι, αιφνιδιάζοντας τη Γλυφάδα, παίρνοντας το προβάδισμα με το τέλος του πρώτου οκταλέπτου με 4-1. Στη συνέχεια οι γηπεδούχοι έγιναν πιο απειλητικοί, με τις άμυνες να χωλαίνουν στην τρίτη περίοδο όπου σημειώθηκαν συνολικά 11 τέρματα και το σκορ να σχηματίζεται σε 10-10. Στην τελευταία περίοδο

δεν άλλαξε κάτι, με τις δύο ομάδες να πετυχαίνουν από δύο τέρματα για το τελικό 12-12.

Πρώτοι σκόρερ για τον ΝΟΧ ANEK LINES οι Χαριτάκης και Μητράκης, σημειώνοντας από τρία γκολ.

Διαιτητές: Σπανούδης – Βόσικας
Οκτάλεπτα: 1-4, 3-1, 6-5, 2-2

Γλυφάδα (Γιώργος Παπαδόπουλος): Κουρούβανης Δ., Τζελάτης, Βαλλιανάτος 1, Ναγκλ 3, Μαυράκης, Μπομπός, Μιγιούσκοβιτς 3, Θώμογλου, Παπαγεωργίου 2, Πούρος 2, Ηλιόπουλος Αλ. 1, Κούκουνας, Ηλιόπουλος Νεκ., Μιγκλής, Πριμηκύριος

ΝΟΧ ANEK LINES (Μανούσος Βιζυράκης): Λεβεντάκης, Μαραγκουδάκης, Αράκι 1, Παζαΐτης 1, Παππάς, Μπατάκης 1, Αποστολάκης 1, Χαριτάκης 3, Μητράκης 3, Γκουσάροβ 2, Τσιστράκης, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης