Τα στιγμιότυπα της νίκης του ΠΑΟΚ επί του ΟΦΗ (VIDEO)

Δείτε σε βίντεο τα γκολ και τις φάσεις της νίκης του ΠΑΟΚ με 3-1 επί του ΟΦΗ με ανατροπή από το ημίχρονο στο "Γεντί Κουλέ".

Διαβάστε ΕΔΩ για τον αγώνα.

Οι κρητικοί προηγήθηκαν με γκολ του Παπαστεριανού στο 21΄, όμως ο ΠΑΟΚ γύρισε το ματς πριν λήξει

το ημίχρονο. Με ωραίο γκολ του Μπίσεσβαρ στο 37΄ έγινε το 1-1, ενώ ο ίδιος έδωσε ασίστ με εκτέλεση κόρνερ για την κεφαλιά του Μάτος που έδωσε προβάδισμα στον ΠΑΟΚ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Μετά το γκολ υπήρξε ένταση μετά από χειρονομίες του Πασχαλάκκη προς την κερκίδα στους πανηγυρισμούς, που αποδοκιμάστηκε έντονα από τον κόσμο (δείτε ΕΔΩ).

Στο 53΄ σημειώθηκε το πιο θεαματικό γκολ της αναμέτρησης με την δεύτερη ασίστ του Μπίσεσβαρ μετά από εντυπωσιακή ομαδική ενέργεια και φανταστική εκτέλεση του Ζαμπά με σουτ στην κλειστή γωνία. Αυτό ήταν το πρώτο του γκολ με τον ΠΑΟΚ σε επίσημο παιχνίδι.