Ημίχρονο: ΠΑΟΚ-ΜΠΑΤΕ 0-3 - Έντονες αποδοκιμασίες στην Τούμπα (VIDEO)

Ο ΠΑΟΚ βρίσκεται πίσω στο σκορ με 0-3 στο ημίχρονο της αναμέτρησης με την ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ και οι οπαδοί που βρίσκονται στις κερκίδες αποδοκίμασαν έντονα τους παίκτες του Λουτσέσκου.

Τα πιο ΠΑΟΚ Χριστούγεννα έρχονται προετοιμάσου στα PAOK FC Official

Store!

Ο Δικέφαλος πραγματοποίησε ένα πολύ άσχημο πρώτο 45λεπτο και δέχτηκε τρία τέρματα, με το όνειρο της πρόκρισης όπως φαίνεται να σβήνει. Στο 18΄ ο Σκάβις άνοιξε το σκορ από κοντά με το στήθος έπειτα από αδράνεια της ασπρόμαυρης άμυνας, στο 42΄ ο Σίγκνεβιτς έκανε το 0-2 με εκτέλεση πέναλτι έπειτα από ανόητο άτσαλο μαρκάρισμα του Μάτος στον Στάσεβιτς και στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους ο Σίγκνεβιτς και πάλι έγραψε το 0-3 με πλασέ μετά από αντεπίθεση.

Μετά το τρίτο γκολ οι φίλοι του Δικεφάλου που βρίσκονται στις εξέδρες της Τούμπας αποδοκίμασαν έντονα τους ποδοσφαιριστές της ομάδας τους για την απογοητευτική εμφάνιση και το σκορ.