Μία φίλαθλος του Ολυμπιακού πανηγύρισε κατά λάθος το air ball του Μάντζαρη!

Ο πρώτος αγώνας της σειράς των playoffs της EuroLeague ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Ζάλγκιρις βρισκόταν στην κόψη του ξυραφιού. Με το σκορ ισόπαλο στο 72-72 ο Ολυμπιακός είχε την τελευταία επίθεση στην κανονική διάρκεια του αγώνα, με το σουτ του Βαγγέλη Μάντζαρη να μην βρίσκει στόχο. Κάτι όμως η αδρεναλίνη, κάτι ο κόσμος που βρέθηκε μπροστά

της, μία φίλαθλος του Ολυμπιακού μάλλον δεν κατάλαβε ότι ο αγώνας θα πήγαινε σε παράταση, με αποτέλεσμα ο τηλεοπτικός φακός να την «πιάσει» να πανηγυρίζει!

Τα άτομα που βρισκόντουσαν στην παρέα της φρόντισαν να την ενημερώσουν άμεσα ότι το παιχνίδι είχε δρόμο ακόμα – με τον Ολυμπιακό τελικά να γνωρίζει την ήττα στην παράταση με 87-78 από τους Λιθουανούς – απογοητεύοντάς την. Με τον τηλεοπτικό φακό όμως να έχει απαθανατίσει την στιγμή, η φίλαθλος των "ερυθρόλευκων" έχει προλάβει ήδη να γίνει viral.