Στον Μήτρογλου ο χαμηλότερος βαθμός της L’Equipe

14:33 23/10/2017 - Πηγή: Aixmi

Η Μαρσέιγ έμεινε στην ισοπαλία 2-2 με την Παρί στο μεγάλο ντέρμπι με τον Κώστα Μήτρογλου να παίρνει χαμηλό βαθμό και να γίνεται αλλαγή στο 66ο λεπτό.

Η Μαρσέιγ έφτασε μια ανάσα από μια μεγάλη νίκη στο μεγάλο ντέρμπι με την Παρί, αλλά στην τελευταία φάση του αγώνα δέχτηκε την ισοφάριση από τον Καβάνι (2-2). Ο Μήτρογλου από την πλευρά του ξεκίνησε βασικός αλλά έγινε αλλαγή στο 66ο λεπτό αφού δεν κατάφερε να μπει στο πνεύμα του αγώνα.

Η εφημερίδα «L’Equipe» του έβαλε μόλις 3, ο οποίος ήτα και ο δεύτερος χειρότερος βαθμός του αγώνα με τον Μπαπέ

να παίρνει τον χειρότερο βαθμό αφού ο πρώην άσος της Μονακό βαθμολογήθηκε με 2.

@footgrec Après sa catastrophique prestation d'hier soir, #Mitroglou est crédité d'un 3/10 par le journal @lequipe ! #OMPSG #Marseille pic.twitter.com/zFTKAa54Si