Τριάδα για λεφτά!

Ο Πάνος Παπατσώρηςπροτείνει στο blog του τρια ματς για να οδηγηθεί ο κόσμος στο ταμείο.Τρία από τα πέντε βασικά σημεία πέρασαν με τα 2-3 τέρματα στο Γουλφς – Σιτι , ο άσος για την Λάρισα που ήρθε ξεκούραστα και τα 2-3 τέρματα στο « Ζερλαν» για την Λυών . Χάθηκε ένα σημείο που πίστεψα πολύ και θα μπορούσε να ήταν ακόμη και 4-0 ημίχρονο , όμως το γκολ που
δέχτηκε η Βερντερ στο 45 λεπτό , γκολ και λήξη ημιχρόνου λειτούργησε αρνητικά , έτσι αφού δεν έκανε τον άσο από ημίχρονο έχασε όπως λένε και τα στατιστικά, το τελικό 2-3 ήταν και η δεύτερη ήττα στην έδρα της . Στην Τούρκικη Λίγκα η Γκαζιαντεσπορτ έμεινε στην λευκή ισοπαλία και δεν πέρασε ένας άσος με ρίσκο όπως σας είπα από την αρχή .

Όμως όπως είδα και από τις επιλογές από  κάποιους που είχαν το θάρρος να γράψουν παιχνίδια , δεν είχε κανείς το απόλυτο , η αλήθεια είναι ότι κάποια μικρομεσαία σημεία πέρασαν και μάλιστα πλήρωσαν σήμερα .